Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak anlayışıyla kurulmuş bir hastanedir.Tıp alanındaki güncel gelişmeler eş zamanlı olarak hastanemizde uygulanmaktadır.

Hastanemiz, 90 yatak kapasiteli olup, 6 ameliyathane, 37 yoğun bakım yatağı, 25 ayaktan kemoterapi ünitesi, 14 günübirlik gözlem yatağı ile hizmet vermektedir. Ceylan International Hospital Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Biyokimya, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji branşlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odalarıyla sağlıkta güvenin doğru adresi olmayı hedeflemektedir. Kaliteli sağlık hizmetlerini konfor ve ilgiyle hastalarına sunan hastanemiz; hastalarına misafir odaklı yaklaşarak bu değerler ışığında her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan saglık kurumu olmak.Yurt içinde ve yurtdışında tüm hastalarımıza en yüksek kalitede eşit bakım hizmeti veren, hastalarımızın kendilerine güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı saglık kurumları zinciri oluşturmak.

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede saglık hızmetı sunmak,saglık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek,personelimizin sürekli gelişmesını ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.